"Ač láska přináší naposled jen bolest, přece všechny slzy, které jsi vyplakal, byly splaceny již prvním polibkem."
Rubriku na reklamy nehledejte. Když napíšete "hlásni pro mě tam a tam", hlasovat pravděpodobně budu, ale né nutně pro vás! Vyberu si, co se líbí mně.

Prosinec 2007

Orlandova abeceda

16. prosince 2007 v 19:33 Orlando Bloom

z časopisu BRAVO GIRL!(vyšlo 5.1.2006 - takže se nedivte kdyby něco bylo jinak)

ORLANDOVA ABECEDA


AA .... Amélie z Montmartru - Orlandův milovaný film, který ho zaručeně dojme za každé situace! Připrav si kapesníčky!

BB .... Bosworth Kate - Už několik let je Kate Orlandovou velkou láskou, i když si dali v minulém roce tříměsíční pauzu. Chceš o ní vědět víc? Kromě svých filmových rolí se oběvila třeba v klipu Lennyho Kravitze ,,If I could fall in love'' a jednou z tváří kosmetické značky Revlon. Zajímavé na Kate kromě jiného je, že má jedno oko modré a jedno hnědé. Před Orlandem chodila dva roky s hercem Mattem Czuchrym, s kterým si zahrála ve filmu Young Americans.

CC .... Co ho baví? - Cestování, procházky se psem, fotografování a posezení s blízkými kamarády, kteří mu přezdívají Orli nebo také O.B. Co se týče dálek, díky natáčení Pána prstenů si opravdu zamiloval nádherný Nový Zéland.

DD .... Divadlo - Protože od dětství toužil stát se hercem, odjel jednoho dne do Londýna a začal vystupovat v divadle ,,National Youth Theatre''. K filmu se pak dostal po vystupování v divadelní hře ,,A Walk in the Vienna Woods''. Jeho první role před kamerou byla ve filmu Oscar Wilde (rok 1997). Zahrál si tu s tehdy ještě neznámým Judem Lawem.

EE .... Elizabethtown - V posledním Orlandově filmu - romantické komedii Elizabethtown - Orli poprvé odložil meč, luk a šípy. Idol z převážně historických a dobrodružných filmů se tak svým fanynkám poprvé ukázal jako sexy mladík!

FF .... Fotbal - Orlando zbožňuje fodbal a je vášnivým fanouškem Realu Madrid. Dříve to byl Manchester United (dokud ho neopustil Orlandův oblíbenec - David Beckham).

GG .... Guildhall School - Na prestyžní londýnské škole ,,Guildhall School of Music and Drama,, si doplnil herecké vzdělání. Během studií ale spadl z druhého patra na záda a málem skonšil na vozíku. Naštěstí si ale neporušil míchu a všechno dobře dopadlo.

HH .... Hudba - Orli si do svých oušek nejraději pouští rapovou kapelu Jurassic 5 nebo partu Jamiroqiai. Nepohrdne ani zpěvákem Beckem nebo Bobem Dylanem. První CD, které si koupil, bylo album Thriller od Michaela Jacksona.

II .... Internet - Orlando sice přiznává, že internetu rozumí asi jako koza petrželi, ale to neznamená, že nemá stovky webových stránek, které vytvořili jeho oddaní fanoušci.

JJ .... Jazyky - Kromě angličtiny prý bravurně zvládá i francouštinu! Jak sexy!:-)

KK .... Kozoroh - Přesně tak, Orlando (celým jménem Orlando Jonathan Blanchard Bloom) je pěkně tvrdohlavý rohatec, konkrétně kozoroh, narozený 13.ledna 1977 v anglickém Canterbury. Co nám o něm prozradily hvězdy? Na prvním místě je jeho povolání, potom on, pak dlouho nic a nakonci žena, kterou miluje. Je nepřístupný, pečlivý, ctižádostivý a potřebuje kolem sebe hlavní lidi, kteří zdílejí jeho koníčky.

LL .... Legolas - Orlando se objevil v trilogii Pán prstenů jako Legolas Greenleaf, 2931 let starý elf s nadlidskými schopnostmi. I když měl původně hrát Faramira, role legolase ho přinutila učit se jezdit na koni a a kanoi, střílet z luku, zacházet s noži, šermovat a nosit blond paruku!:-)

MM ....
Modýlek? - Žádný nafoukaný model z něho určitě nebude, ale už před čtyřmi lety byl vybrán časopisem Teen People mezi 30 nejžhavějších stars pod 25let. Od té doby získává v podobných anketách o nejkrásnější a nejvíce sexy chlapíky pořád více hlasů!

NN ....
Nejoblíbenější věta - ,,Nikdo se mě nikdy neptal, jestli se chci narodit. Tak mi neříkejte, jak mám žít...''

OO .... Ovoce a zelenina - Orlando je vegetarián! Co patři mezi jeho nejoblíbenější jídla? Těstoviny, pizza, rýže a špenát! Bez toho se zkrátka neobejde! Nic by se ale nemělo přehánět, což poznal nedávno i Orli, když zkolaboval poté, co celý den popíjel jen zelený čaj. ,,Večer jsem měl michrénu a strašně mě bolely záda. Byla to nejhorší noc mého života. Už nikdy nechci nic podobného zažít.''

PP ....
Podpis - Kam si napsat o autogram? Artist Management Group
Orlando Bloom
9465 Wilshire Blvd.
Beverly Hills, CA 90212
USA

RR ....
Rodina - Orlando má o dva roky mladší sestru Samanthu. Jejich otec Harry Bloom, legendární politický aktivista, který bojoval za lidská práva v Jižní Africe, zemřel když byly Orlandovi čtyři roky. Maminka Sonia pak žila s rodinným přítelem Colinem Stonem. Až ve třinácti letech se Orlando od své sestry dozvěděl překvapivou pravdu: Ne Harry Bloom, ale Colin byl jeho pravým otcem!

SS ....
Sport - Snowboarding a surfování, tyhle sporty zkrátka miluje a nejvíc si při nich odpočine! Pokud se s ním chceš seznámit, vezmi prkno a vyraz ven! At' už na svahu nebo k moři! Žádné adrenalinové sporty mu nejsou cizí, nepohrdne ani bungee-jumpingem, skákáním padákem a lyžováním.

TT ....
Tetování - Jako pozůstatek na přátelé z natáčení trilogie Páná prstenů má na předloktí vytetovanou elfskou devítku. Druhé tetování je obrázek slunce, který se nachází blízko pupíku!:-)

UU ....
Umění - I když Orlando trpěl jako malý dyslexií a potýkal se díky tomu s vážnými problémi ve škole, táhlo ho to k uméní, kde se mohl předvést. Bavilo ho fotografování, sochařství a keramika, se sestrou se účastnil spoustu básnických soutěží a školních divadelních představení.

VV ....
Vzor - Jak říká sám orlando, jeho velkým vzorem je Bono z kapely U2. ,,Mám pocit, že jsem na začátku svého života i své kariéry. Rád bych svůj život využil nějak jako Bono. Aso se dám na charitu!''

ZZ ...
. Zlomeniny - Milovník adrenalinových dobrodružství zažil už lecos! měl zlomené obě nohy, ruku, nos, zápěstí, několik prstů a žeber, třikrát naštíplou lebku a pochroumanou páteř. Není to zkrátka žádné ořezávátko!


ta láska...

16. prosince 2007 v 19:18 Zábava
Rozhovor zamilovanýých...
holka:Ahoj!
kluk:Konečně,už jsem se nemohl dočkat!.
holka:Já odjíždím!
kluk:To ne!
holka:Myslel jsi na mě?
kluk:Ano,na každém kroku.
holka:Byl jsi mi nevěrný?
kluk:Blázníš?
holka:Tak já teda zůstanu.
  • Chceš vědět ja rozhovor opradu probíhal?...tak ho přečti to pospátku!! :)