"Ač láska přináší naposled jen bolest, přece všechny slzy, které jsi vyplakal, byly splaceny již prvním polibkem."
Rubriku na reklamy nehledejte. Když napíšete "hlásni pro mě tam a tam", hlasovat pravděpodobně budu, ale né nutně pro vás! Vyberu si, co se líbí mně.

Říjen 2009

Finalisté SuperStar v Praze: Davové šílenství! Chtěli ušlapat Šmajdu!

29. října 2009 v 20:42 Miroslav Šmajda
Míra Šmajda


Desítka finalistů Česko Slovenské SuperStar se poprvé objevila v Praze! Tisíce fanoušků chtělo jejich podpis a překvapivě se největší fronta fanynek vytvořila před vlasatým blonďákem Mírou Šmajdou (20).


"Měl jsem trochu strach, jestli mě čeští fanoušci mají rádi, ale byl jsem mile překvapen. A musím říct, že tady máte krásný holky. Pár bych si jich hned odvezl," prozradil Super.cz vlasatý Slovák, kterého po dvou hodinách podepisování svých fotek pořádně bolela ruka. A nejinak na tom byl Denis Lacho.

"Je to blázinec, tohle by mě ani ve snu nenapadlo, pořád se z toho nemohu vzpamatovat. Když jsme se objevili, tak nás málem ušlapali a zasypal nás déšť plyšáků," svěřil se Denis. Patnáctiletý zpěvák nejenom dobře vypadá, ale patří i mezi favority soutěže. "Ať to dopadne jakkoliv, vím, že chci zpívat a vydat desku," tvrdí Lacho.

Autogramiáda soutěžících, kde dvě fanynky horkem a vydýchaným vzduchem zkolabovaly, se konala před pražskou premiérou filmu s nedávno zemřelým králem popu Michaelem Jacksonem

"Michael je můj idol od dětství, mám doma několik jeho alb," tvrdí Martin Chodúr a jen tak spatra vystřihl kousek slavného hitu Billie Jean.

Premiéru o popové legendě si nenechala ujít herečka Michaela Maurerová, Ester Janečková, Helena Vondráčková, Jitka Zelenková, Martin Dejdar, syn Jana Krause Jáchym nebo Diana Kobzanová s přítelem. (mr)
(+50).

http://media.super.cz/167/141672-600x450-gc35e.jpgŠmitec

26. října 2009 v 16:29 Já a blog
takze...189 clanku za dva mesice je fakt az priliz...necham vas to trochu vydejchat...budu ted davat jen jeden clanek za den....aspon nejakej cas...pokusim se do konce mesice uz nic nezverejnit nebo neco presunout...rovnejch 100 clanku je super ne? xD


Tifa a Cloud

25. října 2009 v 22:28 Final Fantasy

ze by dopisni papir? xD
Welcom...^^ !!!


Postavy

25. října 2009 v 22:25 Final Fantasy

me teda neni jasny kde se da vzit tolik info o animovanych postavach ale tak proc ne?
jinak uz mam vybranej darek k vanocum xD

TIFA LOCKHEART
VĚK:20
Místo narození:Nibelheim
Výška:165cm
Datum narození:3.května
TIFA je přítelkyně z Cloudova dětství.Společně vyrůstali ve městě Nibelheim,ale jakmile se Cloud připojil k Shinrovým specíálním jednotkám SOLDIERS,jejich cesty se rozdělily.Tifa následně taky opustila Nibelheim a odešla do Midgaru kde si otevřela bar SEVENTH HEAVEN v sektoru 7.Po krátké době se její bar stal základnou povstalecké skupiny AVALANCHE,i ona se k nim připojila.Její limity jsou nejdestruktivnější ze všech.

VINCENT VALENTINE
VĚK:27
Místo narození:neznámé
Výška:183cm Datum narození:13.říjen
VINCENT je bývalý člen TURKS.Je to jedna ze skrytých postav,dostanete ho takhle:V Shinra mansionu v Nibelheimu najděte trezor a namačkejte následující kod:36,10,59,97.Ale máte na to jen 30 sekund a nesmíte přejet požadované číslo, tak bacha.Až ho otevřete následuje souboj s opravdu těžkým bossem jménem LOST NUMBER.Po jeho porážce seberte ODIN materii a z trezoru seberte BASEMENT KEY.Jděte do podzemí po točitém schodišti a pak rovně.Vincenta najdete v rakvi.Kecejte s ním dokud to jde a pak odejděte,Vincent potom přiběhne za vámi.Vincent miloval ženu jménem Lucrecia kterou mu ale přebalil profesor Hojo.Naštvaný Vincent si došel do laboratoří do Shinra mansionu na Hoja který ho po hádce zastřelil a experimentoval s jeho tělem.Vincent se po čase znovu probral do jeho nového života obdařen schopnostmi přeměnit se do podob čtyř různých monster.

CLOUD STRIFE
VĚK:21
Místo narození:Nibelheim
Výška:174cm
Datum narození:22.únor
Cloud je bývalý člen Shinrovy elitní bojové jednotky.Ted je z něj žoldák kterého si najme AVALANCHE aby jim pomohl k likvidaci reaktorů.Při jedné z misí na ně Shinra připraví past a Clouda sejme výbuch Shinrova robota jménem AIRBUSTER.Cloud padá z můstku před reaktorem a propadne střechou do kostela kde se setká s Aeris.Cloud má v hlavě hroznej guláš a tak trochu špatně si pamatuje minulost.Používá k boji gigantický obouručák Buster sword.

CID HIGHWIND
narození:neznámé
Výška:177cm
Datum narození:22.únor
CID je největší kuřák a taky nejlepší pilot pod sluncem.Jeho snem vždy bylo podívat se do vesmíru, štestí mu ale moc nepřálo a tak se jeho raketa krátce po startu zřítila.Občas si možná až moc veří a nejednou něco posere.K boji používá kopí.
je zakladatel AVALANCHE která vznikla v Cosmo canyonu.Později se přesunuli do Midgaru kde si zřídili základnu.Odtud plánují své ůtoky proti SHINRA INCORPORATION která speciálnímy reaktory odsávají mako energii potřebmou k tomu aby země držela pohromadě.Barret Shinru nenavidí protože mu vzal rodinu a zničil jeho rodnou vesnici.Při ůtoku Shinry na Corel přišel o ruku když se pokoušel zachránit svého přítele Dyneho.Byla mu implantována umělá ruka kterou ale brzo zahodil a nahradil jí rotačním kulometem.Stará se o Dyneho dceru Marlene.

BARRET WALLACE
VĚK:35
Místo narození:Corel willage
Výška:195cm
Datum narození:15.prosinec
BARRET je zakladatel AVALANCHE která vznikla v Cosmo canyonu.Později se přesunuli do Midgaru kde si zřídili základnu.Odtud plánují své ůtoky proti SHINRA INCORPORATION která speciálnímy reaktory odsávají mako energii potřebmou k tomu aby země držela pohromadě.Barret Shinru nenavidí protože mu vzal rodinu a zničil jeho rodnou vesnici.Při ůtoku Shinry na Corel přišel o ruku když se pokoušel zachránit svého přítele Dyneho.Byla mu implantována umělá ruka kterou ale brzo zahodil a nahradil jí rotačním kulometem.Stará se o Dyneho dceru Marlene.

Yuffie Kisaragi
Věk: 16
Výška: 5' 2" = 158 cm
Datum narození: 20. Listopad
Místo narození: Wutai
Krevní skupina: A
Zbraň: Shuriken
Povolání: Lovkyně materií, Ninja
její vesnici a jejího otce - vůdce, porazila Shinra a ona tedy začala hledat materie, aby se Shinre pomstila..Toto divoké, arogantní děvče je jedna ze skrytých postav hry.Dávejte si pozor na peněženku.:-)
Naleznete ji v lesích přesně na jih od Canyonu (poblíž řeky). Zde se motejte tak dlouho, než s ní nepodstoupíte souboj. Po jejím poražení se stanete svědky zajímavého rozhovoru (nepoužívejte ukládací plošinku poblíž, je to past!). Při rozhovoru musíte volit následující odpovědi jinak se k vám nepřipojí. "Not interested", "......petrified", "Wait a second!", "......That's right." a nakonec "......Let's hurry on." a stane se členkou vaší družiny.

Aeris Gainsborough
Věk: 22
Výška: 5' 3"
Datum narození: 7. únor
Místo narození: neznámé
Krevní skupina: O
Zbraň: Rod
Povolání: Prodavačka květin
Vyrůstala v centru Midgarské chudinské čtvrti. Představuje paprsek světla a naděje v tomto temném světě plném zla a špíny. Zabývala se pěstováním květin a ochranou svého kláštera. S Cloudem se setkává na samém počátku hry a již v ten okamžik je rozhodnuto o jejich osudu. Smutným faktem zůstává, že vás na konci prvního CDčka opustí a nechá vaše srdce zalité žalem. Je slabou bojovnicí, ale zato vynikajícím magikem.
Nádherné, mladé děvče se srdcem, které v reálném světě nejspíš neexistuje. Aeris je dobrácká a upřímná v každém směru a mimo jiné i trochu záhadná. Otázkou je, proč děvče, které nikomu nikdy neublížilo pronásleduje i Shinra. Po té co společně s Cloudem před pronásledovateli prchnou se mezi nimi začne rozvíjet možná i něco víc než přátelství.

Sephiroth
Věk: Neznámý
Výška: 6' 1"= 186 cm
Datum narození: Neznámé
Místo narození: Neznámé
Krevní skupina: Neznámá
Zbraň: Masamune
Povolání: Velící elitní příslušník armády Limit Breaks
... Sephiroth je elitním příslušníkem armády. Ví se o něm jen jen jedno. Je nejlepší a nemá soupeře. Sephiroth používá k útokům dlouhý úzký meč, se kterým umí zacházet jen on. Dlouhou dobu o něm však nikdo neslyšel. Říká se, že se kdysi ztratil v boji.


Wallpapers

25. října 2009 v 22:19 Final Fantasy

Miro - 1. finale

25. října 2009 v 22:10 Miroslav Šmajda
takze ironie je ze i kdyz sou ty fotky moje tak uvadim zdroj xD protoze na facebooku sem k tomu psala i pekny komentare tak si to urcite prectete xD


Závisláctví f1 aneb formulový maniak-Jak se to projevuje?

25. října 2009 v 18:04 Nico Rosberg
takze na me odpovida celejch 13 bodu xD uz je to tak, jsem nemocna xD

Pokud víc jak deset možností na tebe odpovídá, jsi maniak f1 :)

1.Tvoji rodiče vědí že se díváš na f1.
2.Tvoji kámoši vědí že se díváš na f1.
3.I kdyby bylo venku tornádo,ty se musíš dodívat závod!
4.S člověkem který řekne že f1 je pěkná blbost hodně dlouho nepromluvíš.
5.Tvůj koníček je formule 1.
6.Přemýšíš nad tím,co asi právě teď tvůj obl. jezdec dělá.
7.Máš sny o f1.
8.Několikrát denně mrkneš na stránku o f1,aby si zjistil/a co je nového.
9.Pravidelně si kupuješ časák f1.
10.Tvoji zvířátka,plyšáčci-mají svá jména-jméno jezdce f1.
11.Máš blog o f1.
12.Nechápeš lidi kteří ani nevědí co to f1 je.
13.Vyjmenuješ všechny jezdce f1 i s jejich závodními čísly.
14.Pamatuješ si snad všechny VC z roku 2009.
15.O svém obl. jezdci víš všechno.
16.Jako tapetu plochy máš formuli 1.
17.Jídlo které nemá rád tvůj obl. jezdec nechceš ani vidět.
18.Přečetl/a sis všechny body :)


Smrt Zacka

24. října 2009 v 22:11 Final Fantasy
neptejte se me kdo to je...


Miro ve fitness

24. října 2009 v 22:00 Miroslav Šmajda


chrbat sou zada ne? neumim si ho predstavit s 15 kilama navic xD jak on dycky ,,fůůů" me pripomel povidku Hastrman uz nwm od koho, ten dycky zacinal ,,Ďjó" xD

Finalisti menili svoju vizáž

24. října 2009 v 21:48 Miroslav Šmajda
uz nwm jak se jmenovala Recka nebo Egyptska bohyne krasy, jestli Athena nebo Hathor, ale Slovanskej buh krasy byl urcite nejakej Šmajda xD ♥


nepredpokladam ze to pude prehrat tak davam odkaz: http://superstarcz.nova.cz/


Crisis Core, Zack x Aerith x Cloud - I died for you

24. října 2009 v 20:33 Final Fantasy
vzhledem k tomu ze se mi nechce vysvetlovat kdo je kdo tak to berte jakoze se zalohuju data xD


Clouduv meč

24. října 2009 v 20:26 Final Fantasy
tohle mit Aragorn tak maj nazgulove ty hadry na hadry xD


Final Fantasy VII: Advent Children

23. října 2009 v 21:50 Final Fantasy
http://img.osobnosti.cz/film/final-fantasy-vii-video-film/final-fantasy-vii-video-film.jpg

film ke shlednuti tady
lepsi se prihlasit, nebude se vam to tak sekat...hele je mozny se zamilovat do animaka? xD

Tohle bude zpivat Miro

23. října 2009 v 18:04 Miroslav Šmajda
ja tu pisnicku teda slysela poprvi ale mamka rika ze je to pisnicka jejiho mladi tak nwm xD


Cloud a Tifa

22. října 2009 v 21:30 Final Fantasy
no coment


Home (Miro Šmajda)

22. října 2009 v 18:52 Miroslav Šmajda


Wicked game (Miro Šmajda)

22. října 2009 v 18:49 Klipy